072-3950680

חייגו לקבלת פרטים

9:00 - 18:00

שעות פעילות

תפריט
רוצה להגיע ישר לתפריט, מחירים ותמונות שיעשו אותך רעב/ה?

טיפים להתאמת קייטרינג חלבי לאירועים קטנים בבית

אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד להתאים קייטרינג חלבי לאירועים קטנים בבית, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נקבץ לכם מספר טיפים מקצועיים על התאמת הקייטרינג למרחב הביתי שלכם. הקייטרינג יזדקק לתשתית כלשהי מהבית, שהיא בעיקר המקום שתפנו בתוכו. ליתר הדברים תדאג החברה, ותנגיש בקלות את המזון לאורחים שלכם.

אתרו קייטרינג בהתאם למקום מושבכם

אל תחפשו קייטרינג מאזור אחר בארץ, כי להגיע, ועוד לא לאולם אלא לבית של מישהו אחר שגר רחוק יעלה לכם הרבה כסף, ובתוספת עלויות תובלה ושימור המזון. ניתן לחסוך זאת ופשוט להתמקד בקייטרינג שפועל בסמיכות לכם. לדוגמה, אם הבית שלכם בבאר שבע, חפשו קייטרינג חלבי בדרום, במקום לחפשו במרכז או בשרון, למשל.

הקדישו לאירוע את המרחב הגדול ביותר בבית

סלון גדול עם חצר מחוברת אליו זה אידאלי, אבל בהחלט לא חייבים. כל בית בנוי אחרת, ולכן מה שאנחנו ממליצים הוא להקדיש את החלל הגדול ביותר שנמצא בו. כך, אתם מספקים לאורחים שלכם מקום רב, ולקייטרינג מרחב תמרון מכובד. בדרך זו תוכל חברת קייטרינג חלבי לאירועים קטנים בבית לעבוד כנדרש ולספק לאורחים שלכם מזון בקלות ובאהבה רבה.

קבעו את תצורות ההגשה

ניתן לשכור שולחנות מחברת השכרת ציוד לאירועים, ולהורות לחברת הקייטרינג להגיש כמו מלצרים, או לערוך את המרחב עם כסאות בלבד, כשההגשה היא עצמית, כמו בקבלות פנים של חתונות. ניתן גם לשלב בין 2 השיטות, למשל להתחיל בהגשה עצמית ובמנה העיקרית לעבור להגשת מלצרים.

בחרו את המנות באופן חסכוני

לא צריך לבחור אותן כמספר האורחים. קייטרינג חלבי זול אתם רוצים? אתם יכולים לקבל אם תפעלו בתבונה. אנו ממליצים לבחור כל מנה בכמות של 1/3 או חצי מכמות האורחים. כך, אתם תאפשרו להם בחירה, וגם תיהנו ממחיר זול יותר מאשר זה הכרוך בהזמנת כל דברי המאכל כמספר כל האורחים. קחו בחשבון שגם כאשר הבחירה לא רשמית, היא נעשית בפועל. לדוגמה, מי שיאכל סלט ירקות כמנת פתיחה, לא ייקח בוודאות סלט ביצים. על פי הנחות כאלה ודומות להן, תוכלו לבחור שהמאכלים יכסו 1/3 עד חצי מכמות הסועדים, ואז תיווכחו שבאירוע עצמו הם יבחרו, ולא יתלוננו על מחסור. אתם, באותו הזמן, תיהנו ממחיר אטרקטיבי.

 

Rate this post

קצרים בזמן?
נשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים:

Call Now Button