072-3950680

חייגו לקבלת פרטים

9:00 - 18:00

שעות פעילות

רוצה להגיע ישר לתפריט, מחירים ותמונות שיעשו אותך רעב/ה?

מגשי אירוח בהרצליה

מגשי אירוח בהרצליה של "סאסי שף" הם הפתרון הטוב ביותר לאירועים קטנים, אירוח ביתי, השקות או הרמות כוסית בעסקים ומאורעים דומים. אם אתם רוצים להגיש כיבוד באירוח או האירוע שלכם בצורה מכובדת ומרשימה, אך יחד עם זאת לא רוצים להגיש קייטרינג מלא עם הגשה וישיבה סביב שולחנות, אנו מציעים לכם את הפתרון הטוב ביותר.

 

"סאסי שף" מציעים מגוון רחב של מגשי אירוח המעוצבים כולם על שיפודים. תפריט מגשי האירוח שלנו כולל מגוון רחב מאוד של מאכלים שונים, החל ממנות קלילות וקרות ועד למנות חמות וכבדות יותר, וכלה בקינוחים. המגוון הרחב הזה מאפשר לכם למצוא בקלות את השילוב הנכון עבור האירוע שלכם, ולהזמין מגשי אירוח בהרצליה שיעזרו לכם להפוך כל סיבה למסיבה אחת גדולה!

 

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים מגשי אירוח?

לפני שאתם מחליטים אילו מגשי אירוח להזמין, הגדירו את רשימת המוזמנים שלכם, ובדקו האם יש מוזמנים אשר משתמשים בתזונה מיוחדת כמו צמחונים או טבעונים. אם כן, כדאי לשלב גם כמה מגשי אירוח אשר יוכלו להתאים עבורם ולאפשר לכם ליהנות מההשתתפות באירוח שלכם באופן הרבה יותר טוב.

בנוסף, ככל שמדובר באירוח או אירוע גדול יותר – בחרו לא רק כמות גדולה יותר של מגשים, אלא גם מגוון רחב יותר, כך שכל אחד מהמשתתפים יוכל למצוא את ההעדפה האישית שלו.

לינקים ממומנים:

מגשי אירוח לכנס
מגשי אירוע למשרדים
מגשי אירוח לאירועים קטנים

 

מה היתרון של מגשי אירוח בשיפודים?

הקונספט של "סאסי שף" הוא מנות על שיפודים – כל מגשי האירוח שלנו מעוצבים על שיפודים אשר מאפשרים בראש ובראשונה אכילה קלה יותר. אם אתם לא רוצים או לא יכולים לסדר ישיבה סביב שולחנות, ומחפשים מגשי אירוח אשר יקלו על המשתתפים לאכול בעמידה, תוך כדי שיחה והתרועעות עם אחרים בנוחות רבה, זה הפתרון המושלם עבורכם!

מעבר לכך, ההגשה על שיפודים פותרת לכם את עניין עיצוב השולחנות וצורת ההגשה, אתם יכולים להניח את המגשים על השולחנות בדיוק כפי שאנו שולחים אותם אליכם, ולחסוך מעצמכם הרבה מאוד מאמץ בהכנות המוקדמות לאירוח או האירוע שלכם.

 

אז למה אתם מחכים? חייגו עכשיו 054-6700290 ונשמח לסייע לכם לבחור את האופציות הנכונות עבורכם!

 

קצרים בזמן?
נשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים: