072-3950680

חייגו לקבלת פרטים

9:00 - 18:00

שעות פעילות

רוצה להגיע ישר לתפריט, מחירים ותמונות שיעשו אותך רעב/ה?

מגשי אירוח ביבנה

מגשי אירוח ביבנה יכולים להפוך כל אירוח או אירוע קטן להצלחה של ממש! אנו ב"סאסי שף" מציעים לכם מגוון מגשי אירוח איכותיים ומרשימים אשר יהפכו כל סיבה למסיבה אחת גדולה, ויצרו אירוח מרשים במיוחד שעוד ידברו עליו רבות לאחר שהוא יסתיים.

אנו ב"סאסי שף" אמונים על הצלחת החוויה הקולינרית באירוע שלכם, אנו מציעים לכם מגוון רחב של מגשי אירוח איכותיים וייחודיים אשר יאפשרו לכם להציע לאורחים המשתתפים באירוע שלכם את הכיבוד האיכותי והטוב ביותר, וחוויה של טעמים שתשאיר להם טעם טוב בפה למשך זמן רב.

 

חסכון בזמן ומאמץ

מגשי האירוח של "סאסי שף" מאפשרים לכם לחסוך מעצמכם זמן ומאמץ רב ולהגיש מגוון רחב של מנות נוחות לאכילה, מרשימות ומשביעות, בקלות וללא כל בעיה. במקום להתכונן במשך זמן רב לפני האירוח שלכם, לעמוד שעות ארוכות בהכנות במטבח, לנקות לפני ואחרי האירוח ולסיים אותו בעייפות גדולה ותשישות, תנו לנו לבצע את החלק הקשה עבורכם – החלק הקולינרי.

אנו נסייע לכם בהרכבה של מנות איכותיות, טעימות, בריאות ומרשימות, מנות שכולם באירוע יוכלו ליהנות מהן וישאירו טעם טוב בפה של כל המשתתפים באירוע שלכם.

 

כמה זמן מראש כדאי לבצע את ההזמנה?

אנו ב"סאסי שף" ערוכים גם לקבלת הזמנות דחופות, אך ההמלצה הטובה ביותר היא לבצע את ההזמנה מוקדם ככל האפשר. הזמן הזה יאפשר לנו לתכנן יחד אתכם את התפריט הנכון, את ההתאמות הדרושות עבור האירוע שלכם וכל מה שאתם צריכים בכדי לקבל בדיוק את מה שאתם מצפים לו באירוע שלכם, ואפילו יותר מכך. 

 

אז אם אתם רוצים להזמין מגשי אירוח ביבנה, ולא משנה לאיזו מטרה, או לאיזה גודל של אירוח או אירוע, חייגו עכשיו  054-6700290 ואנו נסייע לכם לבנות את התפריט המתאים לאירוע שלכם מתוך תפריט מגשי האירוח שלנו, לבחור את הכמויות הנכונות, התאמה לתזונה מיוחדת של המשתתפים השונים באירוע וכל מה שאתם צריכים בכדי שהחלק הקולינרי ישלים את האירוח או האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר.

קצרים בזמן?
נשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים: